Тенденції в кліматичних системах

  • Тенденції в кліматичних системах

Сучасні системи клімат-контролю давно вийшли на новий рівень. Все частіше в офісних будівлях, або багатоповерхових житлових будинках використовуються мультиспліт-системи (VRF) або мультизональні-системи (VRV).

Японська компанія Daikin засертифікувати систему VRV ще в 1982 році. Суть цієї системи полягає в змінному обсязі холодоагенту, і кожен внутрішній блок може самостійно регулювати температурний режим. Так, в кожному окремому приміщенні, де встановлений блок, може створюватися свій мікроклімат.

Ще однією модною тенденцією на ринку кондиціонерів стали моделі, які оснащені WI-FI управлінням. Достатньо лише встановити потрібне програмне забезпечення на свій телефон і мати підключення до інтернету. Погодьтеся, зручно, коли ви приходите додому, а система вже підготувала для вас комфортний мікроклімат.

Також в сучасних моделях кондиціонерів, розробникам вдалося значно знизити рівень шуму внутрішніх блоків. Завдяки системі Skew Fan, рівень шуму в приміщенні не перевищує 21 Дб.

Ще одна система, "I-see sensor Zen" може самостійно визначити, який мікроклімат підходить для приміщення, завдяки скануванню кімнати на наявність людини.


27.03.2021 17:35:09
0
55

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Умови повернення і згоден з вимогами

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!