Блог

Установка кондиціонерів

Установка кондиціонерів

Якщо ви зважилися на покупку кондиціонера, важливо пам'ятати, що якісна установка - це запорука правильної роботи і довгої служби охолоджуючої системи.Перед установкою кондиціонера робочі узгоджують з клієнтом розміщення блоків. Внутрішній блок розташовується так, щоб відстань від стелі до блоку було не менше 15 см. Також важливо відстань від кондиціонера до найближчої предмета навпаки, воно повин..

27.03.2021
0
58
Тенденції в кліматичних системах

Тенденції в кліматичних системах

Сучасні системи клімат-контролю давно вийшли на новий рівень. Все частіше в офісних будівлях, або багатоповерхових житлових будинках використовуються мультиспліт-системи (VRF) або мультизональні-системи (VRV).Японська компанія Daikin засертифікувати систему VRV ще в 1982 році. Суть цієї системи полягає в змінному обсязі холодоагенту, і кожен внутрішній блок може самостійно регулювати температурний..

27.03.2021
0
40
Кращі фірми-виробники кондиціонерів

Кращі фірми-виробники кондиціонерів

Існують різні види систем кондиціонування повітря в приміщеннях. У більшості випадків використовується настінний тип. Такі системи встановлюються в житлових і виробничих приміщеннях, які мають площу не більше 50 метрів квадратних. Серед популярних фірм-виробників можна відзначити:● Mitsubishi - лідируюча компанія з виробництва кондиціонерів з Японії. Серед асортименту даної фірми ви легко знайдете..

27.03.2021
0
69
Установка наружного блока кондиционера

Установка наружного блока кондиционера

Небезпечно? Якщо роблять фахівці - ризику немає :) Чи не рекомендуємо самостійно вивалюватися з вікна, в спробі заощадити. Життя дорожче, нехай роблять спеціально навчені люди...

31.12.2018
0
285
Установка внутреннего блока кондиционера

Установка внутреннего блока кондиционера

Чи можна акуратно і без пилу? Можна, можливо. Установка внутрішнього блоку кондиціонера, це дуже чиста процедура, якщо роблять професіонали. Якщо ж руки не з плечей, м'яко кажучи, то можна довго драїти квартиру, і підклеюють шпалери :)..

31.12.2018
0
316
Керування кондиціонером

Керування кондиціонером

Управління сучасним кондиціонером  - одна з простих речей, якій Ви можете швидко навчитися.Можна відкрити ютуб, вписавши назву Вашої моделі, написавши "інструкція кондиціонер ...". Можете почитати брошуру яка йде в комплекті.Можна задати питання майстрам, які покажуть Вам, що і як робити. :)Якщо Ви змогли дозволити собі кондиціонер з топових моделей, запросто можна управляти кондиціонером з м..

31.12.2018
0
272

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!