Кращі фірми-виробники кондиціонерів

  • Кращі фірми-виробники кондиціонерів

Існують різні види систем кондиціонування повітря в приміщеннях. У більшості випадків використовується настінний тип. Такі системи встановлюються в житлових і виробничих приміщеннях, які мають площу не більше 50 метрів квадратних. Серед популярних фірм-виробників можна відзначити:

● Mitsubishi - лідируюча компанія з виробництва кондиціонерів з Японії. Серед асортименту даної фірми ви легко знайдете систему для будь-яких приміщень і цілей. Компанія виробляє всі типи кондиціонерів і відповідає за високу якість своєї продукції і комплектуючих. Пристрої даної компанії мають сучасними системами самодіагностики. Єдиним мінусом, які можуть відзначити більшість користувачів, є вартість.
● Gree - китайська компанія з виробництва кліматичного обладнання, яка завоювала авторитет у всьому світі, завдяки високій якості і прийнятними цінами. У всьому світі існує 15 великих заводів з виробництва техніки Gree.

В цілому, лідерство по створенню кліматичної техніки займають: Японські, Південнокорейські і Китайські компанії. (LG, Samsung, Daikin, Haier, Midea і т.д.)


27.03.2021 17:31:28
0
82

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Умови повернення і згоден з вимогами

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!