Установка кондиціонерів

  • Установка кондиціонерів

Якщо ви зважилися на покупку кондиціонера, важливо пам'ятати, що якісна установка - це запорука правильної роботи і довгої служби охолоджуючої системи.

Перед установкою кондиціонера робочі узгоджують з клієнтом розміщення блоків. Внутрішній блок розташовується так, щоб відстань від стелі до блоку було не менше 15 см. Також важливо відстань від кондиціонера до найближчої предмета навпаки, воно повинно бути не менше 3 метрів, щоб потік повітря не встигав відбиватися від речей.

Дренажний канал укладається під кутом до блоку і виводиться назовні разом з трасою. Щоб запобігти скупченню води встановлюється спеціальна помпа.

Для зручності обслуговування і експлуатації, зовнішній блок встановлюється якомога ближче до внутрішнього. А також з урахуванням того, що він не буде заважати вашим сусідам своїм шумом.

Заключним етапом є підготовка траси, яка складається з мідних трубок, дренажного каналу та кабелю.

Також, якісна установка залежить від кваліфікованих робітників, дорогого обладнання та перевірених витратних матеріалів. Приділивши цьому особливу увагу, ваш кондиціонер пропрацює багато років, і потребують лише своєчасного технічного обслуговування.

27.03.2021 17:57:52
0
71

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Умови повернення і згоден з вимогами

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!